DOROST - Těsná prohra: Linhartice – Dolní Třešňovec 2:1

24.04.2013 10:56

Autor reportu: Dan
Na druhé jarní kolo jsme jeli do Linhartic v plné sestavě a očekávali jsme vyrovnaný zápas. V koutku duše jsme doufali v zopakování výkonu a výsledku z předchozího kola.

Do první půle jsme nastoupili s větším respektem k soupeři, který si v prvních deseti minutách vypracoval dvě šance a druhou šanci dokázal proměnit ve vedoucí gól (1:0). Zbytek poločasu se odehrál spíš ve středu hřiště. Domácí tým si už nevytvořil vyloženou gólovou šanci, naopak my jsme po dobře zahraném rohovém kopu, kdy se dostal k hlavičce jeden z našich méně vzrostlých hráčů a orazítkoval břevno domácí branky. Takže skóre po prvním poločase bylo příznivější pro domácí tým.

Po změně stran, ihned po rozehrávce, domácí nastřelili břevno po střele téměř z 35 metrů. To nakoplo domácí k mírné převaze, kterou domácí využili a ze standartní situace vstřelili hlavou gól na 2:0. To bylo od domácích vše. Tým Dolního Třešňovce se pokusil v závěru druhé půle zvrátit nepříznivý výsledek a vytvořil si větší tlak na domácí obranu, který vyústil vstřelení kontaktní branky na 2:1. O branku se postaral Matyáš Marek, který přímým kopem z hranice pokutového území krásně obstřelil postavenou zeď a trefil horní roh domácí brány. Tato situace vykřesala naději alespoň na vyrovnání zápasu, ale nezbývalo už moc času, a tak se domácí ubránili. Konečný výsledek je tedy 2:1 pro domácí.