MUŽI - Bod ze hřiště soupeře: Dlouhoňovice - D.Třešňovec 3:2 PP

19.04.2012 12:39

Druhým jarním kolem pokračoval program III.třídy okresního přeboru.

Dlouhoňovice – Dolní
Třešňovec 2:2 (3:2 np)
Dlouhoňovice začaly utkání náporem a ve 4. minutě se radovaly z první branky. Po centru Třináctého si brankář srazil míč do brány. Ve 37. minutě chyboval domácí brankář a hosté vyrovnali na 1:1. Od té chvíle hosté převzali iniciativu. Skóre se měnilo až v 74. minutě, když se po centru Vávry nemýlil Jakubec. Poté Dlouhoňovice přidaly a výsledkem bylo nastřelené břevno a branka, která nebyla pro postavení mimo hru uznána. V 87. minutě netrefil prázdnou branku domácí Hynek. V 89. minutě nařídil sudí Hanzl pokutový kop a hosté vyrovnali na 2:2. Penaltový rozstřel vyhráli domácí. Fakta – branky: Třináctý, Jakubec – Moravec, Dorazil A.. Rozhodčí: Hanzl. ŽK: 0:1. Diváci: 60.

Rybník – Kerhartice 4:0
Domácí měli navrch a přehráli soupeře ve všech činnostech. Fakta – branky: Kareš, Škrob, Novotný 2. Bez karet. Diváci: 150.

Helvíkovice – D. Čermná 4:2
Nehlášeno.

Rudoltice – Boříkovice 0:2
Nehlášeno.

Albrechtice – Klášterec 3:1
Fakta – branky: Faltus 3 – nehlášeno. Rozhodčí: Zuzík. Bez karet. Diváci: 100.

Luková – Králíky/ Č. Voda C 3:0 (0:0)
Luková po dobrém výkonu ve druhém poločasu soupeře jednoznačně přehrála a zaslouženě zvítězila. Fakta – branky: Jedlínský, Duspiva, Šebrle. Rozhodčí: Papáček. ŽK: 2:1. Diváci: 50.