MUŽI - Debakl na hřišti lídra: Rybník - D.Třešňovec 7:0

13.09.2011 11:04

Páté podzimní kolo nás zavedlo na hřiště lídra tabulky - do Rybníka. A že to nebylo povedené odpoledne. Probíhající Lanškrounská kopa a absence všech útočníků zanechala spolu s místním drňákem neblahé stopy na našem výkonu...

Hned začátek utkání byl jak ze špatného snu. V 11.minutě jsme po jednom nedorozumnění v obraně a 2 penaltách (sražení útočníka brankářem, ruka ve zdi po přímém kopu ve vápně) prohrávali již 0:3 a bylo téměř po zápase. V dalším průběhu poločasu lépe hrající domácí přidali ještě jednu branku a do kabin jsme šli za stavu 0:4.

Druhý poločas přinesl menší zlepšení v naší hře, ale branky bohužel stříleli pouze opět domácí. Konečné skóre se zastavilo na čísle 7:0 pro domácí, což je naše největší porážka v posledních několika letech. Proto je třeba před dalším zápasem zapomenout a odčinit tento výpadek.

S předvedenou hrou budou domácí asi aspirovat na postup do okresního přeboru, což je v kontrastu s vulgárností místních "diváků", pro které by i prales byla vysoká liga...

Sestava: Sonták - Kopecký R. (Dušek), Pánik, Kopecký M. (Švarc), Jirásek - Ambrož, Holeček, Pekař, Mačát D. (Motl) - Jedlinský, Dorazil A.

Fakta – branky: Škrob, Mich. Kareš 2 (1 z pen.), Mar. Kareš (pen.), Škrob, Kolář 2. Rozhodčí: Saňák. ŽK: 1:5. Diváci: 120.

Albrechtice - Boříkovice 0:1
Nehlášeno.

Králíky/ Červená Voda C - Klášterec nad Orlicí 2:1
Vyrovnaný zápas, kdy byli v prvním poločase lepší hosté a zaslouženě vedli 1:0. Ve druhé půli začali hrát domácí útočněji a výsledkem toho byly dvě vstřelené branky a vítězství. Fakta – branky: Pohanka (pen.), Vyšohlíd – Sabota. Rozhodčí: Sobotka. Bez karet. Diváci: 80.

Helvíkovice – Kerhartice 2:3
Nehlášeno.

Dlouhoňovice – Rudoltice 0:2
Po vyrovnaném prvním poločase soupeř domácí jednoznačně přehrál ve všech herních prvcích a zaslouženě vyhrál 2:0. Fakta – branky: Stránský 2. Rozhodčí: Zuzík. ŽK: 1:0. Diváci: 80.

Luková – Dolní Čermná 3:1
Luková po kvalitním výkonu ve druhém poločase zaslouženě zvítězila a získala první podzimní body. Fakta – branky: Pobořil (pen.), Prokop, Šebrle – Novák. Rozhodčí: Ropek. ŽK: 1:1. Diváci: 70.

6. Rudoltice 5 2 1 2 5: 7 8 ( -2)
7. Králíky-Červ.Voda C 5 2 1 2 7: 9 7 ( 1)
8. Boříkovice 5 2 0 3 5: 8 6 ( -3)
9. Klášterec n.Orl. 5 2 0 3 8: 13 6 ( 0)
10. Dlouhoňovice 5 2 0 3 5: 10 6 ( -3)
11. Albrechtice 5 1 0 4 6: 10 3 ( -6)
12. Luková 5 1 0 4 7: 12 3 ( -6)

Diskusní téma: MUŽI - Debakl na hřišti lídra: Rybník - D.Třešňovec 7:0

venkovní klasika

Machi 15.09.2011
Prohráli jsme vem to ďas, za tejden se hraje zas... hlavně nevěsit hlavu :)

prohra

Peky 13.09.2011
Už při příjezdu na horkou půdu favorita nejen tohoto utkání, ale celé soutěže (teda podle mě),bylo jasné, že domací tým přistupuje k utkání zcela jinak než my.Jejich předzápasové rozcvičení má zcela jistě něco do sebe.Jen mně bylo trochu hráču Rybníku líto ,že jim to vpoctatě bylo k prdu.Prohrávat ve 12 minutě 0:3, z toho 2 penalty to se na nás nemuseli rozcvičovat.V poločase kdy našemu hráči PAN rozhodčí vyhrožoval, pokud nepřestane kecat hned při prvním zákroku mu bude písknuta penalta, jsem pochopil, že předzápasové extempore kdy PAN rozhodčí na nas vlítnul do kabiny (někdo by mu mohl vysvětlit ,že slušní lidi nejdříve pozdraví), možná souviselo i s oněma 2 penaltami na začátku.Po debatě s místním správcem hřiště, který my tvrdil, že byl na stáži v Londýně na stadionu Arsenalu, jsem mu nejdřív nevěřil ,ale po vstupu na hrací plochu jsem se mu musel omluvit.Prosím neberte to jako výmluvu, důvod naší poražky hledejme jinde.Všude jsme byly pozdě ,nechtělo se nám běhat, prostě jsme byly horší.Někteří hrači možna dokázali tím ,že nejeli, že vlastně mají být v zakladní sestavě a ted jsme to zjistili.Jediny kdo si zaslouží pochvalu je Holec i přes primitivní výlevy místních fans,kteří ho často uráželi a to někteří byly mladší než on a nevěřím ,že by na hřišti dokazali odevzdat co Tomaš myslím že na takové hráče by lidi pravě měli chodit a bavit se jejich hrou.Někdy je horší prohrat 1:0 než 7:0, ale mělo by se na hřišti odevzdát maximum, a to jsme neodevzdali.Pozitivní na této vysoké prohře je ,že jsme ji vzali jako parta a nepoložili se.Krom některych, které jsem viděl polehávat na Kopě na lavičkách.Proto velka gratulace do Rybníka a velka facka pro nas všechny.

Re: prohra

Radim 13.09.2011
fíha, to je darda. a s tím rozhodčím-hustota..

dík za zprostředkování dojmů, když jsem nebyl přítomen. jinak co se týká kvalitních rozcviček, neřku-li nějak organizovaných, to v DT asi nepamatuju. to, že se kvůli chlastacím akcím na zápasy nejezdí, to už tu také bylo několikrát.

věřím, že šlo o souhru blbých okolností, a hned v neděli se vrátíme na vítěznou vlnu. pokud bude zápal pro hru, DT může hrát o druhý,třetí flek a bavit sebe i lidi - JEN CHTÍT!

Re: prohra