MUŽI - Nevydařené zakončení podzimu: D.Třešňovec - Rudoltice 2:6

04.11.2011 15:26

Poslední domácí podzimní utkání bylo zejména v první půli vyrovnané (poločas 2:2), ale lepší produktivita hostů v druhé půli rozhodla o jejich jasném vítězství. Poslední podzimní derby (Albrechtice, Lukovou i D.Čermnou jsme porazili) nám tak výsledkově ani herně vůbec nevyšlo. Po nadějném začátku této sezóny přišel veliký herní útlum a přezimujeme proto na nelichotivém 9.místě tabulky.
Sestava: Nový - Dušek (Přibyl), Pánik, Švarc, Tejkl (Kopecký R.) - Ambrož, Pekař, Seidlman, Mačát D. (Dorazil A.) - Moravec, Kost (Dorazil T.)
Fakta – branky: Moravec, Seidlman – Stránský 3, Grund, Tippelt, Rek. Rozhodčí: Laštovka. ŽK: 1:6. Diváci: 50.

Rybník – Albrechtice 5:0
Domácí tým nedal Albrechticím šanci skórovat a po celé utkání udával tempo hry.
Fakta – ŽK: 1:2. ČK: 0:1 (Langr). Diváci: 100.

Dolní Čermná – Boříkovice 1:1 (PK 1:4)
Ani v posledním utkání nedokázali domácí hráči přerušit černou sérii a i když se v první půli dostali do vedení, nedokázali zápas dotáhnout do vítězného konce. Mohou je mrzet zejména nevyužité šance v úvodu utkání. Hosté, kteří chvílemi připomínali soubor potulných herců a předváděli scény jako z akčních filmů, ve druhé půli vyrovnali. Nakonec se radovali i po penaltovém rozstřelu a odvezli si dva body.
Fakta – branky: Janků – Štencl. Rozhodčí: Kolář. ŽK: 1:2. Diváci: 80.

Králíky/ Červená Voda C – Dlouhoňovice 3:0 (3:0)
Domácí byli lepším týmem. Vytvořili si více šancí, které proměnili. V prvním poločase jasně dominovali. Druhá půle byla pro domácí slabší, ale i přesto si vytvořili několik šancí, které už nedokázali proměnit.
Fakta – branky: Koreň, L. Borovička, Pohanka (PK). Diváci: 90.

Klášterec nad Orlicí – Helvíkovice 3:4 (2:3)
Hosté začali velmi dobře a už v 7. minutě vedli 2:0 po gólu z rohu a po přečíslení domácí obrany. Domácí ale neklesli na duchu a během patnácti minut srovnali skóre na 2:2 střelami z hranice vápna. Těsně před odchodem do kabin utekli hosté domácí obraně a ujali se vedení 3:2.
Klášterečtí druhou brankou Křena vyrovnali šest minut po zahájení druhé půle. Pěkný fotbalový zápas ale přeci jen pro sebe rozhodli šťastnější a zkušenější hosté brankou po rohu osm minut před koncem zápasu.
Fakta – branky: Křen 2, Roman Kalous – Roman Štěpánek 2, Menzel, Maleček. Rozhodčí: Budina. ŽK: 2:3. Diváci: 150.

Luková - Kerhartice 3:4 (2:3)
Fakta - branky: Šebrle Radek, Šebrle Martin, Jedlínský Jakub - Dočkal Roman, Březina Lukáš, Váně Lukáš, Fischer Erik