MUŽI - Patová situace ukončila zápas: Boříkovice - D.Třešňovec 2:2

18.10.2011 15:17

Předposlední podzimní kolo nás v chladném počasí zaválo do pohraničí na hřiště Boříkovic, které se krčily na posledním místě tabulky. Ani naše forma v posledních zápasech nebyla zrovna excelentní a tak se dal očekávat tuhý boj z obou stran.
Na naší straně došlo vinou mnoha obsencí opět ke spoustě změn v základní sestavě, což se podepsalo na celkovém herním projevu zejména na začátku zápasu. Domácí drželi míč více na svých kopačkách a také více šancí se rodilo před naší brankou. Obě mužstva hráli trochu bezstarostný fotbal a tak diváci viděli spoustu šancí na obou stranách. Většina však byla trestuhodně promařena a ujala se pouze jediná. David Pekař se pěkně uvolnil na křídle a jeho prudkou přihrávku před branku si do vlastní sítě srazil domácí obránce - poločasové skóre tak bylo 1:0 pro nás.
Druhý poločas opět začal v našem útlumu a branku domácích jsme ohrožovali spíše po brejcích, které byly výsledkem čím dál ofenzivnějšího snažení domácích. Odměnou jim byla vyrovnávací branka na 1:1 po přímočaré akci. Naše odpověď však byla rychlá, po necelých dvou minutách se ve vápně domácích nejlépe zorientoval Milan Seidlman a střelou o tyčku přelil vedení opět na naši stranu - 2:1. Domácí však zbraně nesložili a těsně před koncem zápasu se jim skóre podařilo ještě vyrovnat - 2:2. Došlo tak poprvé v našem zápase na na novinku letošního ročníku - pokutové kopy při nerozhodném výsledku. Během prvních 5 pokutových kopů bylo skóre nerozhodné - 4:4. Po třetí sérii však byl vyloučen pro urážku rozhodčího (který nejprve penaltu mylně neuznal) náš brankář Zdenda Sonták, a tak musel do branky Tomáš Dorazil. Během šesté, sedmé a osmé série opět oba týmy vstřelili stejně branek a tak bylo skóre pořád vyrovnané - 6:6. V deváté sérii domácí branku nedali a my jsme díky pravidlu, že stejný hráč nesmí penaltu kopat vícekrát, nemohli nikoho dalšího na exekuci poslat (díky zranění dvou hráčů, které rozhodčí uvolnil hned po zápase, a vyloučení brankáře). Rozhodčí proto musel utkání za nerozhodného stavu předčasně ukončit a o výsledku tak pravděpodobně rozhodne STK.
Autor reportu: Filda
Sestava: Sonták - Dušek, Pánik, Holeček, Jirásek - Ambrož, Seidlman, Pekař, Kopecký M. (Jedlinský) - Šilar K. (Přibyl), Dorazil T.
Fakta – branky: Pražák, Štencl – vlastní, Seidlman. Rozhodčí: Böhm. ŽK: 0:3. ČK: 0:1. Diváci: 70.

Výsledky dalších zápasů 10.kola:

Rudoltice – Klášterec n. O. 3:0 (2:0)
Celkem vyrovnaný zápas, ve kterém byli domácí efektivnější ve střelbě. Fakta – branky: Grunt 2, Stránský. Rozhodčí: Kočí. ŽK: 1:2. Diváci: 40.

Kerhartice – D. Čermná 2:1 (1:1)
V úvodu zápasu měli převahu hosté, kterou také vyjádřili v 15. minutě vedoucím gólem Bednáře. Poté se pomalu do hry dostávali domácí a ve 32. minutě krásnou brankou vyrovnal Váně. Hned v 50. minutě dostal domácí do vedení Eliáš. Domácí si vedení již udrželi až do závěrečného hvizdu rozhodčího. Fakta – branky: Váně, Eliáš – Bednář. Rozhodčí: Papáček. Bez karet. Diváci: 60.

Dlouhoňovice – Rybník 1:1 (5:6)
Dlouhoňovice potrápily favorita soutěže a překazily mu šňůru vítězství. Po úvodním gólu hostů se zdálo, že bude utkání jasně rozvrženo, protože celý první poločas byl v jejich režii. Více než jednu branku mu ale fotbalisté Dlouhoňovic nedovolili. Ve druhé půli se domácí osmělili a v 80. minutě se dočkali vyrovnání. O vítězi rozhodl až penaltový rozstřel, ve kterém byli šťastnější hosté. Fakta – branky: vlastní – Škrob. Rozhodčí: Lukes. ŽK: 1:0. Diváci: 60.

Kerhartice - Dol.Čermná 2:1
Bez podrobností.

Helvíkovice - Králíky-Červ.Voda C 3:2 (0:1)

Tabulka po 10.kole:

Rk. Tým Záp + 0 - Skóre Body (Prav)
1. Rybník 10 9 1 0 37: 8 29 ( 16)
2. Luková 10 6 0 4 27: 17 18 ( 3)
3. Kerhartice 10 5 2 3 18: 17 18 ( 2)
4. Králíky-Červ.Voda C 10 5 2 3 18: 14 17 ( 5)
5. Helvíkovice 10 4 3 3 18: 19 17 ( -3)
6. Albrechtice 10 4 1 5 20: 20 13 ( -5)
7. Rudoltice 10 3 2 5 11: 18 13 ( -7)
8. Dol.Třešňovec 10 4 1 5 17: 25 13 ( 1)
9. Dol.Čermná 10 4 0 6 19: 14 12 ( 0)
10. Klášterec n.Orl. 10 4 0 6 16: 24 12 ( 0)
11. Dlouhoňovice 10 2 3 5 10: 21 10 ( -9)
12. Boříkovice 10 2 1 7 10: 24 7 (-11)

Diskusní téma: MUŽI - Patová situace ukončila zápas: Boříkovice - D.Třešňovec 2:2