MUŽI - Senzační obrat: Jehnědí - D.Třešňovec 3:5

06.06.2013 11:25

Domácí po první půli vedli, ale hosté v poslední půlhodině výsledek dokonale obrátili z 3:1 na 3:5.
Fakta – branky: Kučera, Najman, Rada – Moravec 4, Rouha. Rozhodčí: Zerzán. ŽK: 2:1. Diváci: 40. Poločas: 2:1.

Libchavy B – Ústí n. O. C
Ve vyrovnaném utkání rozhodly ve prospěch hostí dvě hrubé chyby v obraně domácího týmu.
Fakta – branky: Kopecký, Dvořák. Rozhodčí: Chadima. ŽK: 1:3. Diváci: 50. Poločas: 0:2.

Němčice – Kerhartice B 2:3 PK
Hrálo se vyrovnané utkání, když domácí kromě dvou branek nastřelili ještě dvě tyče a hosté jednu. Rozhodnutí v penaltovém rozstřelu přinesla až čtrnáctá série. Poměr byl 10:11.
Fakta – branky: Fišar, Vytlačil – Langr, Martinec. Rozhodčí: Ropek. ŽK: 1:1. Diváci: 100. Poločas: 1:2.

Albrechtice B – Verměřovice B 1:2
Fakta – branky: Novák – Nastoupil, Gelo. ŽK: 0:1. Diváci: 50. Poločas: 1:1.

Tatenice B - Dlouhoňovice 2:1 (1:1)
Branky: Smrkal Martin, Štěpánek František - Veverka Tomáš