MUŽI - Šlágr s lídrem tabulky: D.Třešňovec - Kunvald 0:3

18.05.2011 13:39

Šlágrem 17.kola byl souboj aktuálně nejlepšího mužstva na domácím hřišti (D.Třešňovce) s nejlepším mužstvem na soupeřově hřišti (lídr tabulky Kunvald). Hosté byly po většinu zápasu lepší a vypracovali si také více brankových příležitostí. Po prvním poločase byl stav bezbrankový, ve druhém však rozhodla větší efektivita aktuálně prvního týmu tabulky ve formě třech vstřelených branek - konečné skóre tak bylo 0:3. Tato prohra znamená náš velký propad velice vyrovnanou tabulkou na aktuálně 8.místo :(
Sestava: Šilar R. - Mačát J., Švarc, Tejkl (Přibyl), Jirásek - Ambrož, Seidlman, Macháček (Kost), Dorazil A. (Chromec) - Šilar K., Moravec
Fakta – branky: Matějka, Rous 2. Rozhodčí: Saňák. Bez karet. Diváci: 70.

Rudoltice – Lichkov 1:1 (0:0)
Po převaze domácích v prvním poločase a nevyužití několika šancí se šlo do druhé půle za stavu 0:0. Domácí se po přestávce ujali iniciativy. Využili jednu z několika šancí. Posledních 20 minut se hrálo vyrovnaně a hostům se podařilo po přímém kopu vyrovnat. Fakta – branky: Grund – Všetička. Rozhodčí: Sajdl. Bez karet. Diváci: 50.

Kerhartice – Boříkovice 0:4 (0:2)
Jednoznačné vítězství hostů, kteří byli po celý zápas lepším mužstvem. Fakta – branky: Davídek, Tomek, Krejčí, Švéda. Rozhodčí: Laštovka. ŽK: 3:2. Diváci: 40.

Rybník – Mistrovice 4:2 (2:2)
V utkání domácí zpečetili převahu čtyřmi góly. Fakta – Kareš 2, Beránek, Škrob – Matějka, Vaníček. ŽK: 2:1. Diváci: 50.

Žichlínek – Králíky/Č.V. C 1:2 (0:1)
V první půli se hrálo vyrovnané utkání a po 2 neproměněných tutovkách domácích se těsně před poločasem ujali hosté vedení 1:0 po rohovém kopu. Druhý poločas se hrál za stálé převahy domácích, ale ti po několika slibných šancích nedokázali vyrovnat. Hosté po zmatku v obraně Žichlínku přidali v 80. minutě druhý gól. Jediný gól Žichlínku zařídil v 83. minutě Musil ve spolupráci se soupeřovým stoperem. Fakta – branky: Musil – Kupec, Borovička. Rozhodčí: Formánek. ŽK: 1:1.

Dlouhoňovice – Klášterec n.O. 1:4 (0:1)
Hosté byli lepší a domácí přehráli ve všech herních prvcích. Fakta – Fišer – Bartoš, Fišer, Janeček, Mitvalský. Rozhodčí: Bezdíček. Bez karet. Diváci: 50.

Diskusní téma: MUŽI - Šlágr s lídrem tabulky: D.Třešňovec - Kunvald 0:3