MUŽI - Střelecká nemohoucnost nás stála body: D.Třešňovec – Ústí n.O. C 1:2

09.05.2013 13:02

Zápas byl vyrovnaný. Domácí neproměnili gólové šance. Hosté byli šťastnější a zvítězili díky vlastní brance.
Fakta – branky: Rouha – Dostál, vlastní. Rozhodčí: Šilar. Diváci: 100. Poločas: 1:0.

Jehnědí – Verměřovice B 2:1 PK
Hrál se vyrovnaný zápas, kdy se domácí dostali v první půli do vedení. Hosté vyrovnali deset minut před koncem. Na pokutové kopy byli šťastnější hráči Jehnědí.
Fakta – branky: Viktorín – Nastoupil. Rozhodčí: Hanzl. ŽK: 1:2. Diváci: 50. Poločas: 1:0.

Kerhartice B – Dlouhoňovice 3:2
První půle vyzněla lépe pro hráče Dlouhoňovic. Po změně stran se to otočilo a díky penaltě v 85. minutě Kerhartice vyhrály.
Fakta – branky: Dočkal, Fišar, Teplý – Hynek 2. Rozhodčí: Hejl. ŽK: 0:2. Diváci: 40. Poločas: 1:2.

Němčice – Libchavy B 5:1
Domácí měli utkání zcela ve své režii a nebýt tyčí, mohlo být skóre ještě vyšší.
Fakta – branky: Matoušek 2, Pánik, Müller, Nešpor – Král. Rozhodčí: Kolář. ŽK: 2:0. Diváci: 150.Poločas: 3:0.

Albrechtice B – Tatenice B 4:0
Bez podrobností.

Tabulka po 14.kole:

Rk. Tým Záp + 0 - Skóre Body PK (Prav)
1. Ústí n.Orlicí C 13 11 2 0 48: 17 37 2 ( 17)
2. Verměřovice B 13 8 3 2 29: 16 27   ( 6)
3. Libchavy B 13 7 1 5 30: 35 23 1 ( 1)
4. Dol.Třešňovec 13 7 0 6 41: 25 21   ( 3)
5. Němčice 12 6 1 5 20: 21 20 1 ( 1)
6. Kerhartice B 13 6 1 6 38: 34 19   ( 1)
7. Dlouhoňovice 13 5 0 8 25: 30 15   ( -3)
8. Jehnědí 12 4 2 6 21: 31 15 1 ( -7)
9. Albrechtice B 13 3 1 9 22: 36 10   ( -8)
10. Tatenice B 13 1 1 11 14: 43 5 1 (-17)

Diskusní téma: MUŽI - Střelecká nemohoucnost nás stála body: D.Třešňovec – Ústí n.O. C 1:2