MUŽI - Utrápené vítězství v derby: Albrechtice - D.Třešňovec 0:1

21.08.2013 13:10

Orlickoústecko – Druhé kolo okresního přeboru IV. třídy přineslo jednoznačné vítězství Klášterce a velmi zajímavý duel v Libchavách, kde po zápase děkovali brankáři Zemanovi.

Albrechtice B – D. Třešňovec 0:1
Diváci v Albrechticích viděli v derby pouze jediný gól, což stačilo hostím k výhře.
Sestava D.T.: Šilar R. (Přibyl) - Švarc, Celý, Kerhát, Jirásek - Ambrož (Černý), Holeček, Šilar O., Rouha, Pekař - Moravec
Branka: Moravec

Klášterec – Dlouhoňovice 5:0
Domácí ve svém prvním podzimním zápase začali sice vlažněji, ale díky jedné využité šanci a penaltě se ujali v poločase vedení 2:0. Ve druhé půli přidali během dvaceti minut další tři branky a bylo rozhodnuto. I když hosté dohrávali utkání o devíti hráčích, žádné góly už nepadly.
Fakta – branky: Sabota 2, Fišer, Kučírek, Bartoš. Rozhodčí: Šejna. ŽK: 0:3. ČK: 0:1 (Musil). Diváci: 150. Poločas: 2:0.

Libchavy B – Němčice 4:3
Fotbalisté Libchav si ve druhé půli zkomplikovali cestu ke třem bodům a jen díky brankáři Zemanovi se podařilo vítězství uhájit.
Fakta – branky: Lžíčař, Nemšák, Kurak, Blažek – Pelgr, Stránský, Stejskal. Rozhodčí: Hovorka. ŽK: 1:1. Poločas: 4:1.