MUŽI - Vydařená odveta za podzimní debakl: D.Třešňovec – Kerhartice B 5:1

24.05.2013 09:33

Domácí dobře bránili těsný náskok a v posledních minutách přidali tři góly.
Sestava: Sonták - Švarc, Celý, Kerhát, Jirásek - Ambrož, Jedlinský, Rouha, Pekař - Dorazil A., Dorazil T.
Střídali: Moravec, Kopecký R., Dušek, Pánik
Fakta – branky: Pekař 2, Dorazil, Ambrož, Moravec – Fischer. Rozhodčí: Hovorka. Diváci: 100. Poločas: 2:1.

Další výsledky:

Jehnědí – Dlouhoňovice 0:2
Obě mužstva si vypracovala několik šancí, ale góly dávali pouze hosté.
Fakta – branky: Nastoupil, Hynek. Rozhodčí: Dvořák. Bez karet. Diváci: 50. Poločas: 0:0.

Němčice – Ústí n. O. C 1:0
Hrálo se slušné utkání, kdy bojovnější domácí rozhodli deset minut před koncem brankou Matouška.
Fakta – branky: Matoušek. Rozhodčí: Vejda. ŽK: 3:1. Diváci: 100. Poločas: 0:0.

Albrechtice B – Libchavy B 2:1 PK
Fakta – branky: Bílý – Nemšák. ŽK: 1:1. Diváci: 50.

Tatenice B – Verměřovice B 3:4 PK
Branky: Tareš David 3 - Černaj Jan 2, Nastoupil Milan; ŽK: Haupt Milan, Novák Miroslav - Mikula Aleš, Růžička Milan

Tabulka po 15.kole:

Rk. Tým Záp + 0 - Skóre Body PK (Prav)
1. Ústí n. Orlicí C 15 12 2 1 55:19 40 2 ( 17)
2. Verměřovice B 15 8 5 2 32:19 30 1 ( 5)
3. Dol.Třešňovec 15 9 0 6 50:28 27   ( 6)
4. Libchavy B 15 8 2 5 36:36 27 1 ( 2)
5. Němčice 14 7 2 5 21:21 25 2 ( 2)
6. Kerhartice B 15 7 1 7 43:41 22   ( 1)
7. Dlouhoňovice 15 6 0 9 29:34 18   ( -3)
8. Jehnědí 14 4 2 8 22:40 15 1 (-10)
9. Albrechtice B 15 3 2 10 25:41 12 1 (-10)
10. Tatenice B 15 1 2 12 17:51 6 1 (-19)

Diskusní téma: MUŽI - Vydařená odveta za podzimní debakl: D.Třešňovec – Kerhartice B 5:1

:-)

Lyžař 24.05.2013
Kluci, hráli jste super. Bránili jste, útočili, diváci měli pořád na co koukat. Akorát výkon rozhodčího byl opravdu zajímavý. Například zákrok na Zdendu, který nechal naprosto bez povšimnutí. Pro sudího bohužel tentokrát dobré slovo nemám.