MUŽI - Výsledková krize pokračuje: Klášterec n./Orl. - D.Třešňovec 4:0

27.09.2011 14:39

Los sedmého kola nás zavál na hřiště posledního Klášterce, který byl v tabulce 3 body za námi a též se mu v posledních zápasech nedařilo. Bylo to tedy souboj nejen o 3 body do tabulky, ale i o navrácené sebevědomí před dalšími zápasy.
V naší sestavě došlo proti předchozím zápasům k několika změnám (částečně vynuceným absencemi a zraněními) a tak se čekalo, jak se s tím současné seskupení popere. První půlhodina byla z naší strany docela vyvedená a míč jsme měli častěji na svých kopačkách. Problém nám však dělala finální nahrávka a tak jsme se do vyložených šancí téměř nedostali. Domácí hru postupně vyrovnali a v 38.minutě se jim po dorážce podařilo vstřelit vedoucí branku zápasu. Jak už to poslední dobou bývá zvykem, vedoucí branka soupeře výrazně srazí naší hru a tak Klášterečtí v poslední minutě prvního poločasu přidali ještě jeden gól - 2:0 pro domácí.
Do druhého poločasu jsme šli se snahou se o výsledek ještě poprat a postupně jsme sestavu posunuli na tři útočníky. Přestože se ofenzíva částečně zlepšila, stále nás trápila nepřesná finální přihrávka a do žádné vyložené šance (snad s výjimkou hlavičky Míry Jedlinského) jsme se nedostali. Naopak domácí naši hru vabank potrestali dalšími dvěma zásahy do černého v rozmezí 70.-80.minuty. Nejprve po házenkářském zpracování vstřelili třetí branku a k poslední jim dopomohl rozhodčí Zuzík. Ten snad jako jediný na hřišti viděl faul našeho hráče údajně již uvnitř pokutového území a domácí hráč měl tak cestu ke čvrtému zásahu do naší svatyně otevřenou - 4:0. Přestože se nám rozhodčí za nezvládnutý závěr zápasu omluvil, je nutné podotknout, že domácí byli fotbalovější a hlavně efektivnější ve hře před brankou soupeře. Proto se zaslouženě odpoutali ode dna tabulky.
Naše nelichotivá bilance z posledních třech zápasů se rozrostla na 0-0-3 při skóre 0:15! Pokud se nechceme dostat do stavu ohrožení sestupem (momentálně nám patří 9.místo), je třeba se poctivě připravit a v co největším počtu přijít hned na příští zápas, který hrajeme v sobotu na hřišti čvrtého celku tabulky - Kerhartic.
Autor reportu: Filda

Video ze zápasu: část první, část druhá, část třetí, část čtvrtá, část pátá, část šestá
Sestava: Sonták - Kopecký (Přibyl), Pánik, Švarc (Mačát D.), Jirásek - Dorazil A., Pekař, Ambrož, Jedlinský - Dorazil T., Šilar K. (Seidlman)
Fakta - branky: Bartoš Jan 2, Mitvalský Karel, Sabota Pavel; ŽK: Mitvalský Karel - Jirásek Aleš, Jedlinský Miroslav

Další zápasy:
Albrechtice - Helvíkovice 3:3 (1:1), pokutové kopy 3:4
Branky: Sokolík Jan 2, Šnír Petr - Ivan Belobrad, Štěpánek Richard, Štěpánek Roman; ŽK: Sokolík Jan - Knop Vlastimil
Rybník - Boříkovice 5:0 (2:0)
Branky: Škrob Martin 2, Hůlka Lukáš, Kareš Martin, Kareš Michal; ŽK: Markl Jan - Saňák Jan, Davídek Otto, Tomek Luboš; ČK: 0 - Šponar Michal
Dlouhoňovice - Kerhartice 1:1 (1:0), pokutové kopy 4:3
Branky: Jakubec Václav - Beneš Jiří; ŽK: Jakubec Václav, Musil Miroslav - Váně Lukáš, Kopeček Roman
Luková - Rudoltice 4:0 (3:0)
Branky: Jedlínský Jakub 2, Duspiva Lukáš, Vondráček Jan; ŽK: Ptáček Richard - Jurajda Karel, Grund Michal, Beran Josef
Králíky-Červ.Voda C - Dol.Čermná 1:0 (0:0)
Branky: Sedlák Lukáš

Tabulka po 7.kole:

Rk. Tým Záp + 0 - Skóre Body (Prav)
1. Rybník 7 7 0 0 30: 7 21 ( 12)
2. Helvíkovice 7 3 3 1 13: 9 14 ( 0)
3. Králíky-Červ.Voda C 7 4 1 2 12: 9 13 ( 4)
4. Kerhartice 7 3 2 2 12: 11 12 ( 2)
5. Dol.Čermná 7 3 0 4 12: 9 9 ( 0)
6. Luková 7 3 0 4 14: 13 9 ( -3)
7. Klášterec n.Orl. 7 3 0 4 13: 16 9 ( 0)
8. Dlouhoňovice 7 2 2 3 7: 12 9 ( -4)
9. Dol.Třešňovec 7 3 0 4 11: 18 9 ( 0)
10. Rudoltice 7 2 1 4 7: 15 8 ( -5)
11. Albrechtice 7 2 1 4 13: 15 7 ( -5)
12. Boříkovice 7 2 0 5 6: 16 6 ( -6)

Diskusní téma: MUŽI - Výsledková krize pokračuje: Klášterec n./Orl. - D.Třešňovec 4:0