MUŽI - Výhra v lokálním derby: Albrechtice - D.Třešňovec 1:3

02.09.2011 08:49

Třetí podzimní kolo nás zavedlo na půdu lokálního rivala z Albrechtic, který po sestupu hraje opět III.třídu okresního přeboru. Utkání splnilo vše, co se od takového derby dalo čekat - nasazení a spousta osobních soubojů i šancí na obou stranách.

Počátek utkání přinesl větší tlak z naší strany na branku domácích, který vyústil faulem v pokutém území na Milana Moravce. Pokutový kop s klidem proměnil Olda Kost a tak jsme se ujali vedení 1:0. Ve zbytku prvního poločasu se hra postupně vyrovnala a šance přicházely na obou stranách. Nikomu se však nepodařilo proměnit žádnou z příležitostí a tak poločasové skóre bylo k nelibosti domácích 1:0 pro naše barvy.

Druhý poločas začali domácí již aktivněji a povedlo se jim vyrovnat Sokolíkem, který dorážel střelu z dálky do odkryté branky. I na naší straně šance přibývaly a proto se čekalo, kterému celku se podaří vstřelit možná rozhodující branku. To se nakonec po jednom z rychlých brejků povedlo nám, kdy opět Olda Kost po chybě prostřelil domácího gólmana - 2:1. Utkání pak vrcholilo nervózním závěrem, kdy na hřišti docházelo k mnoha soubojů a strkanicím, kterým hlavní rozhodčí bohužel většinou jen netečně přihlížel. Přišel však ještě jeden pěkný fotbalový moment - navrátilec v naší sestavě Míra Jedlinský střelou z dálky (po další chybě domácího gólmana) uzavřel konečné skóre na 3:1 v náš prospěch. Po tomto kole nám tak patří čtvrté místo v tabulce a tuto neděli nás čeká další zápas proti lokálnímu rivalovi - doma proti Lukové.

Sestava: Sonták - Kopecký R., Pánik, Mačát J. (Přibyl), Jirásek - Ambrož (Jedlinský), Pekař (Dorazil A.), Holeček, Macháček - Kost (Dorazil T.), Moravec
Fakta – branky: Sokolík - Kost 2, Jedlinský. Rozhodčí: Zuzík. ŽK: 2:2. Diváci: 100

Rudoltice – Kerhartice 1:0
Utkání bylo vyrovnané. Oba týmy si vypracovaly dvě šance. Domácí byli ale šťastnější. Fakta – branka: Beneš. Rozhodčí: Ropek. ŽK: 3:0. Diváci: 30.

Rybník – Králíky/ Červená Voda C 3:0 (2:0)
Domácí měli po celé utkání herní převahu. Fakta – branky: Markl, Škrob, Hůlka. ŽK: 0:1. Rozhodčí: Hanzl.

Helvíkovice – Boříkovice 2:0
Podrobnosti z utkání nehlášeny.

Dlouhoňovice – D. Čermná 0:4 (0:1)
Po řadě neproměněných šancí domácích v úvodu utkání je soupeř po chybě v rozehrávce potrestal. Od té chvíle začali být hosté lepší a vytvářeli si další příležitosti. Ve druhé půli po chybách domácí obrany přidali další branky. Fakta – branky: Pupík (pen), Formánek, Marek, Bednář. Rozhodčí: Lukes. Bez karet. Diváci: 70.

Luková – Klášterec n. O. 0:1
Fakta – branka: Šroler. Rozhodčí: Budina. ŽK: 1:3. Diváci: 70.

super výsledek kluci.
byl jsem na vás na 5 min mrknout, co to tam rozhodčí pouštěl za fauly, to bylo o zdraví... já budu ještě minimálně proti Lukové out, vazy v prstu pořád bolí.