Novinky

03.05.2011 13:16
Ve 12.kole nás čekal zápas na hřišti Jehnědí, které je momentálně na druhém místě tabulky. Domácí celek potvrdil roli favorita a porazil nás 6:0, když poločasové skóre bylo 2:0. V druhém zápase porazila Řetová Javornici 5:0.
27.04.2011 10:33
V předvelikonoční neděli nás čekalo lokální derby v Žichlínku, který bojuje o záchranu ve III.třídě. Od začátku zápasu předváděli domácí aktivnější a hladovější fotbal a nám naopak kombinace velice vázly. Prvním šokem pro nás byla branka v prvních minutách zápasu, kdy Hostovský důrazně zakončil centr z pravé strany. Druhý gól jsme obdrželi po skrumáži před brankou, kdy míč do sítě propasíroval...
27.04.2011 08:41
V prvním jarním domácím zápase prohrálo mužstvo žáků s předposlední Řetovou 0:5 (po poločase 0:3). Příští víkend nás čeká zápas v Jehnědí proti druhému týmu tabulky. Branky: Langer Tomáš 2, Langer Vojtěch 2, Stránský Matěj
22.04.2011 14:37
Fotbalový oddíl TJ Sokol Dolní Třešňovec vás zve na PÁLENÍ ČARODĚJNIC, které se bude konat v sobotu 30.4.2011 od 17.00 hod. na hřišti v Dolním Třešňovci. Připraveno bude bohaté občerstvení (uzené maso, klobásy, makrely, langoše, párky v rohlíku, točené pivko, nealko, ...). Hrát bude reprodukovaná hudba. Vstupné je dobrovolné na podporu mládežnického oddílu žáků TJ Sokol Dolní Třešňovec.
19.04.2011 13:12
Ve 13.kole jsme na vlastním hřišti přivítali mužstvo Mistrovic, které nás na podzim porazilo 3:0. I tentokrát byli hosté aktivněji hrajícím týmem, ale do zakončení se příliš nedostávali. Naopak my jsme se během prvního poločasu dostali do nadějného brejku, během kterého byl Olda Kost sražen ve vápně a Karel Šilar nařízenou penaltu chladnokrevně proměnil - 1:0. Poločasové vedení tak bylo velice...
Záznamy: 46 - 50 ze 54